z

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

d
IPTV - Sıkça Sorulan Sorular

IPTV

IPTV Server Hizmetimiz Hakkında Sorabileceğiniz Sorular ve Cevapları

Eğer medya ve teknolojinin sıkı bir takipçisi değilseniz daha önce IPTV kelimesini duymamış olmanız normal. Ancak IPTV teknolojisi uzun yıllardır hayatımızda ve muhtemelen önümüzdeki yıllarda IPTV hizmetlerini daha sık olarak günlük yaşamımızda kullanmya başlayacağız. IPTV teknolojisi ile birlikte geleneksel televizyon kanallarının yanı sıra yeni nesil kanallarda ortaya çıkıyor. Bunların en bilinen örnekleri Netfilix, Blu TV ve Puhu TV gibi ülkemizde de yer alan kanallar.

IPTV “internet protokolü televizyonu” anlamına gelir. IPTV’deki “IP”, IP adresinizdeki veya VoIP’nizdeki (IP üzerinden ses) aynıdır. Bütün bunlar televizyon programcılığının internet protokolü kullanılarak iletildiği anlamına geliyor.

maçlar
Dünyanın Bütün Maçları

IPTV Hizmetimiz sayesinde başta Türk ligi olmak üzere İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa ve daha bir çok lig ekranınıza taşınıyor. Sadece futbolla da kalmıyor, basketbol maçları, Formula 1 yarışları, en heyecanlı boks maçları ve daha bir çok spor IPTV Türkie ile ekranlarınızda!

WhatsApp chat